Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Malvern House - London

Malvern House - London
Malvern House - London
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 2000 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 18 öğrenci

Malvern House Londra ve Dublin merkezindeki şubelerinin yanı sıra Kıbrıs'ta da merkezi bulunan ve İngilizce dil eğitimi veren bağımsız bir kurumdur, 2000 yılında kurulmuştur. British Council tarafından yetkilendirilmiş olan kurum, bu şekilde eğitim standartlarını ve öğretim kalitesini göstermektedir.  "

Malvern House, 3 büyük merkeziyle Londra'nın en büyük dil okuludur. Her biri 4 katlı 3 binada egitim vermektedir. Piccadilly Center'da sadece başlangıç ve orta seviyedeki öğrenciler; Trafalgar Center'da orta üstü öğrenciler; ve Bloomsburry Center'da da İleri seviyedeki öğrencilerle, özel kurslara ve üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrenciler eğitim görmektedir. Her binada resepsiyon, kafe, kütüphane ve sınırsız internet erişim alanı mevcuttur.  Londra'nın merkezinde 3 farklı yerde bulunan kampüslerde 30-40 civarında sınıf bulunmaktadır. 

Öğrenciler belli bir ücret karşılığında kitaplarını kütüphaneden sağlayabilirler. Ancak kısa dönemli kurslara katılan öğrenciler kitapları ödünç alma imkanına sahiptir. Ayrıca, her öğrenciye Londra'nın metrolarını ve yollarını gösteren bir harita ve bir tanıtım kitapçığı verilmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Bilgisayar laboratuarı ve üniversite kütüphane servisine ulaşım imkanı ile tam donanımlı kütüphane, internet kafeler ve kahve evleri vardır.
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, spor faaliyetleri, partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA