Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Vize Rehberi

Hakkımızda

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisansüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

- Dil Kursları, Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, IELTS, GRE...
- Yaz Okulları
- Lisans ve Yüksek Lisans Programlari
- MBA Programları
- Summer Session
- Lise ve Lise Değişim Programları
- Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları

konularında NAFSA ve EAIE üyesi olarak 1996'dan beri yurtdışı eğitim danışmalık sektöründe hizmet veren Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere aşağıdaki tüm konularda ücretsiz danışmanlık sunmaktadır.


• Ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında bilgi verilmesi,
• Uygun program ve okul seçimi,
• Program başvurularının ve yazışmalarının yapılması,
• Konaklama ayarlanması,
• Vize randevusunun ayarlanması ve vize formlarının doldurulması,
• Uygun uçak bileti alınmasında yardım,
• İstenildiği takdirde hava alanı karşılamasının ayarlanması,
• Gidilecek olan ülke ve okul ile ilgili oryantasyon,
• Program süresince destek ve danışmanlık...


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık verdiği kaliteli hizmet ile uluslararası eğitim kurumlarının da takdirini ve güvenini kazanmıştır. Avrupa'daki en seçkin ve iyi eğitim danışmanlık firmalarından biri olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, tüm dünyada yapılan oylama sonucunda uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla 2015, 2016, 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Study Travel Magazine Doğu Avrupa star acentası ödülüne aday gösterilmiştir ve 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Doğu Avrupa Star Acentası ödülünü kazanmıştır.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Türkiye’nin farklı birçok noktasındaki şubeleriyle öğrencilere hizmet vermektedir. İstanbul’da Taksim, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Bakırköy ve Göktürk; Ankara, İzmir Alsancak, İzmir Bostanlı, Bursa, Antalya, Çorlu (Tekirdağ), Kayseri ve Gaziantep olmak üzere Türkiye’de toplamda 14 şubesi bulunmaktadır.

Temsilcilik sistemi ile çalıştığı için sizlerden okullara ödeyeceğiniz rakamlar haricinde extra hiçbir bir ücret alınmamaktadır. Temsilcisi olunan tüm okullarla ilgili her türlü bilginin sağlanmasından, başvurularınızın yapılmasına, kalacak yerinizin ayarlanmasından uçak biletinizin teminine kadar tüm işlemleriniz ACADEMIX tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için: www.academix.com.tr

dilokulu.com.tr © Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık'ın tescilli markasıdır.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA