Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

LSC Stanton - Londra

LSC Stanton - Londra
LSC Stanton - Londra
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 16 max. 20

LSC Stanton 1975 yılında kurulmuştur. 1978 yılından beri British Council, 2012'den beri de Independent Schools Inspectorate tarafından akredite bir dil okulu olan LSC, 35 yıldan fazla deneyimiyle özel akademik metodları uygulayarak başarı odaklı eğitim iddiasını sürdürmektedir.  "

Londra’nın prestijli bir bölgesi olan Fulham’da bulunmaktadır. Londra’nın merkezine çok yakın bir konuma sahip olup West End, Big Ben ve Buckingham Sarayı’ndan yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. LSC, Viktorya Dönemi'nden kalma bir bina olan Munster House'da kurulmuştur. 

LSC Stanton şuan ise Londra Zone 1 Bayswater bölgesinde konumlanmıştır. Ünlü alışveriş merkezi Whiteleys ve bir çok restoran bar ve dükkanlar ile, kalabalık bir kozmopolit sokakta yer almaktadır. Okul 4 katlı bir binada, 15 klimalı ve wi-fi bağlantılı sınıftan oluşmaktadır. Bayswater metro istasyonuna 2, Queensway istasyonuna ise 4 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

LSC yıl boyunca, Londra içinde sosyal ve sanatsal aktivitelerin yanında ayrıca Londra dışında İngiltere’nin ünlü şehirlerine geziler düzenlemektedir. LSC ’de her zaman yapacak bir şeyler bulabilir ve istediğiniz sıklıkla aktivitelere katılabilirsiniz.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Arşivi oldukça geniş bir kütüphane, geniş ve ferah bir ortak salon, ücretsiz internet bağlantısı, gün içinde yiyecek ve içecek hizmeti.
Sosyal Aktiviteler:
Londra şehir turları, çevre şehirlere geziler, futbol, öğrenci partileri, parkta oyunlar, Wimbldeon tennis, müzikaller, sinema

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA