Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Eurocentres - London Eltham

Eurocentres - London Eltham
Eurocentres - London Eltham
Okul Tipi: Şehir Dışı.
Okul Kapasitesi: 196 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 14 öğrenci

Eurocentres - European Language and Educational Centres – 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve arkadaşları tarafından bağımsız bir kuruluş olarak kuruldu.  "

Eurocentres Londra Eltham, köy yaşamına özgü bir atmosfer ve Londra’nın merkezine kolay erişimi bir arada sunan ideal bir konumdadır. Britanya’nın en büyük IELTS sınavı merkezlerinden biri olan, tam donanımlı, kaliteli bir okuldur. 14 adet sınıf, iki adet büyük konferans salonu ve WiFi bağlantısı olan bir multimedya Öğrenme Merkezi mevcuttur. 

Londra'nın sessiz, yeşil banliyösünde bulunan, Londra'nın merkezinden trenle sadece 25 dakika uzaklıkta olan Eltham iki farklı dünyanın da en güzel özelliklerine sahip. Ayrıca moda pazarlara, restoranlara ve 2012 yılında Olimpiyatların yapıldığı Greenwich'in tarihi manzarasına kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığında bulunmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Kafeterya, Bilgisayar odası, Eğitim merkezi, Öğrenci salonu Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi)
Sosyal Aktiviteler:
Spor faaliyetleri, Club evenings, Bar gecesi, Westfield Shopping Centre, Cambridge, Leeds Castle, Canterbury & White Cliffs of Dover, Oxford & Stratford, Londra'da bot turu, Shakespeare's Globe tiyatro ziyareti, Stonehenge & Bath günlük gezileri, Tiyatro, Amsterdam gezisi

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA