Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - London

Embassy English - London
Embassy English - London
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

İngilizceyi kültürün, gece hayatının, eğlence ve alışverişin dünyaca ünlü merkezi olan Londra'nın kalbinde öğrenin. Ayrıca, Büyük Britanya ve diğer Avrupa ülkelerinin her yerine toplu taşıma ile kolayca ulaşmanın keyfini sürün.
Embassy English Londra merkezi, üniversite kampüsünün bir parçası olarak, en yüksek standartlardaki imkanlara sahiptir. Teknolojiyle bütünleşmiş sınıflarımızda çalışmalarınızı tamamladıktan sonra hareketli başkentin sunduğu her şeyin keyfini çıkarırkeni Oxford Street'te alışveriş yaparken, Soho'da öğle yemeği yerken veya birçok tiyatrodan birine giderken ve sanat galerilerini gezerken yeni öğrendiğiniz İngilizce bilgilerinizi pratik yapabilirsiniz.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Wi-Fi, İT Salonu, Eğitim Kaynakları Salonu, Akıllı tahtalar, Öğrenci Dinlenme Salonu, Üniversite Danışmanlığı.
Sosyal Aktiviteler:
Etkinlikler, Diğer Birleşik Krallık ve Avrupa şehirlerine geziler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA