Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - London

Sprachcaffe - London
Sprachcaffe - London
Okul Tipi: Şehir Dışı.
Okul Kapasitesi: 220 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 15 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Londra'daki Sprachcaffe İngilizce dil okulu Ealing'in batı bölgesinde yer almaktadır. Okul, Ealing Broadway metro istasyonundan sadece 5 dakikalık uzaklıktadır. Birçok mağaza, restoran, pub ve alışveriş merkezi okula yakın mesafededir.

Ealing Londra'nın yeşil cennetidir ve okula oldukça yakın bir park da bulunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra bu park da hoşça vakit geçirmektedirler.

Londra'daki İngilizce Dil okulu dokuz adet iyi donanımlı geniş sınıfa sahiptir. Resepsiyon alanında kahve makinesi de bulunan ortak kullanım alanı vardır. Buradaki okulda Cambridge Sınavlarına hazırlanabileceğiniz gibi Londra Ticaret Odası'nın (London Chamber of Commerce) İş İngilizcesi sınavlarına da hazırlanabilirsiniz.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Resepsiyon, Bahçe, İnternet erişimli bilgisayar, dinlenme ve ortak kullanım alanı, Kütüphane/Çalışma Odası
Sosyal Aktiviteler:
Konsept partiler, oyunlar, şehir turları, spor müsabakaları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA