Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Frances King - Kensington Square

Frances King - Kensington Square
Frances King - Kensington Square
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 80 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10 öğrenci

Frances King'in Londra'nın merkezinde, yıl boyunca Kensington ve Belgravia'da ve yazın da Marylebone'da okulları bulunmaktadır. Tüm okulları merkezi bölgelerde olup, metro istasyonlarına ve gezilecek turistik yerlere yakındır.  "

High Street Kensington Metro İstasyonu'ndan kısa bir yürüyüş mesafesinde olan müstakil, güvenli rezidans kampüsü güzel bir bahçe meydanında olup kendine ait hoş bir bahçesi vardır. Gençler için rezidans programı yazın burada gerçekleşir.

Program, Londra Üniversitesi'nin bir parçası olan küçük müstakil bir kampüs şeklindeki Heythrop Yüksekokulu'nda gerçekleşmektedir. Giriş kısmı güzel Kensington Meydanı'nda, 1. bölgedeki Kensington High Street Metro istasyonundadır. Kampüsün kendisi hoş bir bahçe etrafındadır. Kensington'ın merkezinde, Frances King Okulu ana binasından sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesi uzaklığında eşsiz, özel ve gözlerden uzak bir ortamdır.

Öğrenciler kampüste çok katlı bir residansda kalırlar. Bay ve bayanlar için ayrı katları bulunan rezidansta her katta 11 tek kişilik oda bulunur. Her katta bir ya da iki görevli kalır. Öğrencilerin kendi laptoplarından internete erişimleri vardır. Her bir odada internet noktası ve lavabo bulunur. Duşlar ve tuvaletler paylaşımlıdır. Tüm öğünler kampüste yenilir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği için vejetaryen opsiyon dahil olmak üzere tercihler vardır.


Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 8 sınıf, dinlence odaları, tüm öğünler için kantin, bahçe ve oyun alanları, kampüs de tek kişilik odalı rezidanslar
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel etkinlikler, diğer şehirlere turlar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA