Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Brighton

Sprachcaffe - Brighton
Sprachcaffe - Brighton
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12, maksimum 18 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Sprachcaffe Brighton Güney İngiltere’de diğer şehirlerde bulunmayan görkemli bir atmosfer ve modern bir yaşam biçimi sunmaktadır. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü ve genç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir.

“Deniz kenarındaki Londra” diye bilinen bu sahil kasabası dil eğitimi için oldukça ideal bir destinasyondur. Brighton'da İngilizce eğitimi almak, bu kasabanın yaşayanları ile derste öğrendiklerinizi pratik yapma olanağı da sunacaktır.

Brighton dil okulu restore edilmiş etkileyici bir Edward dönemi binasındadır ve güzel bir bahçe ile çevrilidir. Okulda öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir öğrenci salonu bulunmaktadır. Brighton dil okulunda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir. Öğrenciler organize edilmiş sosyal program ve haftasonu aktivitelerine katılabilirler.

Brighton'da İngilizce kurslarına minimum katılım yaşı 18'dir. 16-18 yaş grubundaki öğrenciler veli izni ile kabul edilmektedirler. 14-21 yaş grubundaki öğrenciler için özel olarak Gençler Programları açılmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
14 tam donanımlı sınıf Dış mekan aktiviteleri için bahçe. Öğrencilerin ders çalışabilecekleri,TV izleyebilecekleri, radyo dinleyebilecekleri ve sohbet edebilecekleri ortak kullanım odaları. Mini Mutfak/Bistro İnternet odaları, Kütüphane
Sosyal Aktiviteler:
Oryantasyon, Karşılama Partisi, Royal Pavillion'a Gezi / Deniz Kayağı, Bowling / Bar Gecesi, Paintball / Cambridge Turu, Canlı Müzik / BBQ Gecesi, Tüm gün Londra Gezisi, Tüm gün Oxford veya Windsor Gezisi

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA