Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Oxford International English Schools - Brighton

Oxford International English Schools - Brighton
Oxford International English Schools - Brighton
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 8-10 öğrenci

* ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. * UIC English'in 01 Eylül 2016 tarihi itibariyle ismi Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup İngiltere ve Kanada'da her yaştan kişiye İngilizce eğitimi vermektedir. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler. Oxford International English Schools İngiltere'de Londra merkez-Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools English Brighton; Kanada'da Toronto ve Vancouver olmak üzere 6 merkezde eğitim alternatifi bulunmaktadır. "

Oxford International English Schools'un Brighton'da yer alan binası Londra'ya ulaşım ağlarının yoğun olarak bulunduğu en uygun bölgededir. Güzel, tarihi bir binada küçük ve arkadaşça bir ortam sağlamaktadır. Londra'ya 1 saat uzaklıkta en iyi İngilizce eğitimini sunmaktadır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Tarihi bir bina, aydınlık ve ferah sınıflar, interaktif beyaz tahtalar, wifi ve bilgisayarlar, sosyal alanlar ve öğrenci mutfağı
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, İngiliz kültürünü tanıma amaçlı geziler, müze ve galeri ziyaretleri, spor müsabakaları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA