Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Brighton

Embassy English - Brighton
Embassy English - Brighton
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: en fazla 16 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Brighton'daki önde gelen Birleşik Krallık Embassy dil okulu, 2007'de inşa edilen büyüleyici bir binadadır ve şehrin merkezindeki ana tren istasyonunun yanında yer almaktadır. Modern, havadar ve geniş bu son teknoloji ürünü olan okul, eğitim görmek için ideal bir yerdir.

Kısa bir yürüme mesafesinde ilgi çekici, hareketli bir yer olan; kafeler, butikler, sinemalar ve müzelerle dolu North Laine alanı vardır. Brighton'ın temel alışveriş merkezi olan Churchill Square 10 dk mesafededir ve beş dakika yürüme mesafesinde de deniz kıyısı ve kumsal bulunmaktadır. Brighton'da pek çok müze ve park vardır ve şehir, genç öğrenci nüfusu sayesinde gece hayatı için çok fazla seçenek sunmaktadır. Londra trenle bir saatten az bir uzaklıktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ, IT odası, İnteraktif yazı tahtaları, Erişilebilirlik, Öğrenci salonu, Aktiviteler, Üniversite danışmanlığı, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Brighton and Hove local attractions, Brighton Museum and Art Gallery, Cambridge, Canterbury, Hampton Court, Leeds Castle, London, Madame Tussauds, Oxford, Stonehenge, Stratford Upon Avon, The Roman Baths at Bath, Windsor Castle gezileri, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA