Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kings Colleges - Brighton

Kings Colleges - Brighton
Kings Colleges - Brighton
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 60 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 6 öğrenci

1957 yılında kurulmuş olan Kings Colleges, Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Boston ve New York'da faaliyet göstermektedir. Yurtdışı dil eğitiminde 60 yıllık tecrübeye sahip olan Kings Colleges'ın ana felsefesi İngilizceyi “yaşayarak öğretme” üzerine kuruludur.  "

Brighton dil okulları İngiltere'nin dil eğitiminde en çok tercih edilen okulları arasında yer almaktadır. Kings Colleges Brighton dil okulu Nisan 2017'de açılmıştır. İngiltere'nin en eşsiz ve farklı şehirlerinden biri olan Brighton turistik bir merkez olarak ünlüdür. Popüler bir sahil beldesi olarak kalmaya devam ederken, bugün bir üniversite kenti, yeni bir medya merkezi ve sanat için gelişen bir merkez olarak da anılmaktadır. Brighton'un birinci sınıf spor tesisleri ve ılık iklimi, orada yaşayan birçok insanın aktif ve açık havada odaklanmış bir yaşam tarzının keyfini çıkarması anlamına gelir. Denizde yüzebilir, kıyıda voleybol veya basketbol oynayanlara karışabilirsiniz.

Kings Brighton kampüsü içerisinde öğrenci yurdu, kütüphane ve kafeterya bulunmaktadır. Kings Brighton kampüsü, şehrin en canlı, öğrenci merkezli ve yakın zamanda yenilenen binasıyla Londra Yolu bölgesinde yer almaktadır. Mağazalar, restoranlar, kafeler yakın mesafededir. Brighton'ın en popüler parklarından birinin tam karşısında bulunmaktadır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Modern sınıflar, interaktif beyaz yazı tahtası, Bilim labrotuvarı, Sanat ve dizayn stüdyosu, Wireless, kütüphane, kafeterya, kampüs içi yurt.
Sosyal Aktiviteler:
The Royal Pavilion, Plajlar, Sporlar.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA