Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

BELL International - Cambridge

BELL International - Cambridge
BELL International - Cambridge
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 350 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

BELL, uluslararası tanınan, 1972 yılında kurulmuş yüksek kalite bir eğitim kurumudur. Son 10 yılda 90 ülkeden 100,000'den fazla öğrenci İngilizce dil eğitimi için BELL'i tercih etmiştir. Londra ve Cambridge'de şubelere sahiptir. Alanında uzman öğretmenler, az mevcutlu sınıfları, yüksek birebir ilgi ve standartların üzerinde eğitim merkezleriyle Bell Dil Okulları şu an en saygın dil okulları arasındadır.  "

Bell Cambridge Dil Okulu öğrencilere büyük ve gösterişli bir bahçeye sahip tarihi bir yapıda eğitim vermektedir. Okul Londra'ya 50 dakika uzaklıkta bulunan ve tam bir üniversite şehri olan Cambridge'in şehir merkezinden otobüsle 10 dakika uzaklıktadır. Kampüs içerisindeki okul muhteşem imkanlara sahiptir ve bu donanımsal özelliğiyle Cambridge'deki dil okullarından bir adım öndedir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
30 sınıf, bir öğrenci salonu, 30'dan fazla bilgisayar ve ücretsiz internet erişimi olan iki adet bilgisayar laboratuari, kütüphane ve çalışma merkezi, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortları, masa tenisi, piyano ve iki adet restoran
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel Geziler, Şehir Turları, Spor Faaliyetleri, Kutlamalar ve Partiler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA