Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

St. Giles International - Cambridge

St. Giles International - Cambridge
St. Giles International - Cambridge
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 170
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 öğrenci

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciyi yabancı dil eğitimi için ağırlayan St Giles 1955'te kurulmuş olup bu süre içinde edindiği tecrübesiyle fark yaratmaktadır. Benimsemiş olduğu yüksek kalitede eğitim anlayışıyla uluslararası saygınlık kazanmıştır.  "

St. Giles Cambridge dil okulu tarihi ve geleneksel bir binanın mimarisini koruyarak yenilenmesinden oluşan yarı tarihi yarıı modern bir binada bulunmaktadır.Bunun yanında tüm sınıflar modern ve en son teknolojiyle donatılmıştır. Cambridge şehir merkezine, dünyaca ünlü kolejlere, parklara, alışveriş merkezlerine, kafe ve restoranlara kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Yıl boyunca açık olan okul, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dil kursları sunmaktadır. Bu kurslar arasında FCE, CAE, CPE ve IELTS sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Library, Student Café, Garden, Terrace, Student Bookshop, Self-Access Study Centre, Student Computers, ve Free Wi-Fi Interactive Whiteboards in all Classrooms
Sosyal Aktiviteler:
Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri, şehir içi geziler, karoke gecesi, salsa gecesi, film gecesi vb.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA