Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

IH Manchester

IH Manchester Dil Okulu
IH Manchester
Kuruluş Tarihi: 1953
Akreditasyonlar: British Council, English UK.
International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir.

İngiltere'nin kuzey batısında bulunan, genç ve dinamik bir üniversite şehri olan Manchester'da bulunan IH Manchester, lokasyon olarak şehrin en prestijli iş merkezlerinden birinde bulunmaktadır. Piccadiliy Gardens'dan 2 dakika yürüme mesafesindedir.

Okul tüm öğrenciler ve personel için ev atmosferindedir ve Suite A ve Suite B olmak üzere 2 bölüme ayrılmıştır.

Suite A' da derslikler, dinlenmek için bir alan, TV, ücretsiz Wi-Fi, çalışmak için masalar bulunmaktadır. Okulun tüm ESOL programları için tesisler burada bulunmaktadır. Genel İngilizce, Sınav hazırlık kursları ve üniversite hazırlık programları bu merkezde verilmektedir. Edukick Manchester Eğitim Merkezi olarak geçen Suite B'de ise dersliklerin yanı sıra futbol oynayan öğrenciler için tüm tesisler bulunmaktadır. Genç öğrenciler için güvenli ve koruyucu bir bölge olan IH Manchester Suite B, geniş ve ferah derslikler, TV, ücretsiz Wi-Fi, çalışmak için internet erişimli bilgisayarlar bulunmaktadır. Futbol çalışma programları ve uluslararası öğrenciler için üniversite hazırlık programları bu merkezde verilmektedir.

Okul öncelikle, öğrencilerin ne yapmak istediklerine, neyi amaçladıklarına çok büyük önem vermektedir. Bu yüzden öğrencilerle birebir ilgiyle yaklaşmaktadır.

Sunulan Proglamlar:
Genel İngilizce
IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
Özel seçimli dersler
Kombine programlar
TESOL kursları
Üniversite hazırlık programı
Futbol programları
Gençler için tatil programı

Konaklama Seçenekleri:
Aile Yanı
Öğrenci Evleri
Öğrenci rezidansları
Otel

IH Manchester dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA