Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

IH Londra

IH Londra Dil Okulu
IH Londra
Kuruluş Tarihi: 1953
Akreditasyonlar: British Council, EAQUALS, English UK.
International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir.

IH London, her yıl 150 farklı ülkeden gelen 8000'den fazla öğrenciye 60 yılı aşkın tecrübesiyle kaliteli bir dil eğitimi vermektedir. Covert Garden'daki lokasyonu ile şehrin merkezinde yer alan okul, heryere kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Okul bir çok sosyal ve kültürel etkinlik ile öğrencilerin dil becerisini geliştirmeye katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Okul, 56 tam donanımlı, ferah, aydınlık ve geniş dersliklere, öğrencilerin bireysel çalışmalarını desteklemek amaçlı kullanabilecekleri 50 adet bilgisayara, 10000 üzerinde kaynak bulunan bir araştırma merkezi olan kütüphaneye, dijital dil labarotuvarı ve ICT odasına, kafe ve molalarda öğrencilerin kullanabileceği alanlara sahiptir.

IH London, IELTS, Cambridge, LCCI ve TOEIC için sınav merkezidir.

Sunulan Proglamlar:
Genel İngilizce
IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
Özel seçimli dersler
İş İngilzcesi

Konaklama Seçenekleri:
Aile Yanı
Öğrenci Evleri
Öğrenci rezidansları

Okul, öğrencilerin okul dışı dil becerilerinin gelişmesine katkıda bulunmak amaçlı Londra'da görülmesi yerler başta olmak üzere, diğer şehir turları ve ücretsiz birçok sosyal ve kültürel etkinlik düzenlemektedir.

IH Londra dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İngiltere

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA