Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Bristol Dil Okulları

Bristol Dil Okulları Hakkında Genel Bilgi

Bristol Dil Eğitimi Bristol, Birleşik Krallık İngiltere ülkesinin "Güney-Batı" bölgesinde bulunan bir sehirdir. 1155 yılında şehir statüsü kazanmıştır.

2009 tahminine göre şehir merkezi nüfusu 433.100 kişi ve "Büyük Şehirsel Bölge" nüfusu 1.006.600 olarak tahmin edilmektedir. Bristol nüfus bakımından Birleşik Krallık'ın altıncı büyük şehri ve Güney-Batı İngiltere bölgesinin en büyük şehirdir.

Bristol bölgesinde ticaret, kültür ve eğitim açısından liderdir. Şehrin ekonomisi büyük oranda mühendislik, havacılık, finansal servisler, medya ve turizm gibi alanlara bağlıdır. Şehir birçok eğlence, spor ve alışveriş aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz bir yer olduğu gibi aynı zamanda samimi ve sıcak bir kasaba havasındadır. Bristol, karnavalları, festivalleri, arları, müzeleri, sanatçıları ile hem hareketli bir şehirdir hem de dinlenmek isteyenler için birçok olanak sunar.

Bristol çok iyi bir ulaşım ağına sahiptir. Londra ve sahil kentlerine günü birlik gitmek mümkündür. Bristol Uluslararası Havalimanı'nın genişletilmesi ile birlikte daha uzak yerlere gitmek oldukta kolaydır.

Bristol Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA