Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

IH Bristol - Bristol

IH Bristol - Bristol
IH Bristol - Bristol
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100-120 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir. "

IH Bristol, 1987 yılında Bristol'ün iyi ve canlı bir lokasyonu olan Clifton'da kurulmuştur. Tarihi bir binada eğitim vermektedir. Clifton, geniş mükemmel dükkanları, restorantları ve barlarıyla, zarif evleri ve yaygın yeşil alanları ile canlı bir lokasyondur.

Okul, konforlu derslikleri, dinleme tesisleri ile mükemmel bir çalışma odasına, internet ve Wi-Fi erişimli bir bilgisayar odasına, öğrencilerin dinlenme ve sosyalleşme amaçlı kullandıkları ve düzenli olarak barbekü partilerinin gerçekleştiği özel bir bahçeye sahiptir.

Okul, öğrencilere hızlı ve etkili bir öğretme sistemi vermek için küçük gruplar halinde ders işlenmesine büyük önem veriyor. Bu yüzden derslikler maksimum 12 öğrenci olabilmektedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Tam donanımlı derslikler, çalışma odası, ücretsiz Wi-Fi, güzel bir bahçe
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel etkinlikler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA