Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Southampton Dil Okulları

Southampton Dil Okulları Hakkında Genel Bilgi

Southampton Dil Eğitimi Southampton, Birleşik Krallık'ta, İngiltere ülkesinde Güney Doğu bölgesinde Torensel Hampshire Kontluguna dahildir; 1997de "tek-seviyeli yerel idare" olan "Southampton Şehri Yerel Idaresi" adı tasıyan yörel idare merkezi ve 1964de Kralice berati ile sehir statüsü verilen bir idare merkezi ve yerleskedir.

İngiltere'nin güneşli Güney Sahilinde ve Londra'ya yalnızca bir saatlik mesafede bulunur. Şehirde Avrupa sanat tarihini gözler önüne seren Southampton Sanat Galerisi, denizciliğe ilgisi olanlar için Maritime Müzesi, yeşil alan sevenler için Queens Parkı ve Central Park, doğal besinleri sevenler için Hampshire Çiftçi Pazarı, yeni yerler keşfetmek isteyenler için Hythe Ferry ile denize açılıp tarihi New Forest, gece hayatını sevenler için West Quay Road bulunur.

 Şehir içi ulaşımda da yoğunlukla tren ve otobüs kullanılır.

Uzun bir denizcilik geçmişine sahip olup şehri sarmakta olan Orta Çağ'dan kalma iç surlar bulunmaktadır.

Southampton iklimi, tipik İngiltere havasından oldukça uzak bir görüntü sergilemektedir. Yaz dönemi ortalama sıcaklığının 22 °C, kış dönemi ortalama sıcaklığının ise 8 °C olduğu şehirde İngiltere ortalamalarına göre ılıman bir iklim hakimdir.

Southampton Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA