Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Liverpool

Kaplan International - Liverpool
Kaplan International - Liverpool
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Beatles grubunun doğduğu yeri görün, İngiltere'nin Londra dışındaki en önemli müzeleri ve sanat galerilerini gezin ve şehrin denizle geniş bağlantısını keşfedin. Liverpool'un sürekli kullanılan büyük limanı, güzel binalar, hareketli ve zengin çeşitlilikle kültür ve gece hayatı ile şehrin tarihini zenginleştirdi.

Cavern Quarter'ın şık mağazaları, kafeleri ve kulüpleri okuldan kısa bir yürüyüş mesafesinde sizi bekliyor. Moorfields metro istasyonu, okula iki dakikadan daha kısa yürüyüş mesafesinde.

* UNESCO Dünya Mirası Bölgesi olan Albert Dock'ta deniz kıyısını keşfedin
* Liverpool ve Everton'un futbol sahalarında tura katılın
* Şehrin göz kamaştırıcı manzaraları için İngiltere'Nin en büyük katedralini gezin
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ, K+ Müfredatı, İnteraktif yazı tahtaları, Kütüphane, Öğrenci salonu, Multimedya laboratuvarı, Engelliler için erişim, Sınav merkezi: Trinity.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA