Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ILS English - Nottingham

ILS English - Nottingham
ILS English - Nottingham
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

ILS English, yıl boyunca İngilizce kursları sunan, bölgenin önde gelen okullarından biridir. ILS genel İngilizce ve mesleki İngilizce öğrencilere sunduğu ders tasarımı, özgün öğretim, ve mükemmel konaklama standartlarıyla öne çıkmayı başarmıştır. ILS English'in etkili ve modern öğretim yöntemleri tüm önemli dil alanlarında hızlı bir gelişme sağlar. ILS İngilizce kursları oldukça ilginç ve keyiflidir. Gerçek hayatta doğal ve akıcı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlar. "

ILS English Nottingham şehrinde kurulmuşur. Nottingham kozmopolit ve dinamik bir atmosfer ile canlı bir şehirdir. Nottingham'ın spor ve dinlenme tesisleri ile alışveriş merkezlerini birlikte barındıran geniş bir yelpazesi vardır. Peak District National Park ve Sherwood Ormanı gibi tanınmış bölgelerin yanı sıra Chatsworth House ve Newstead Abbey gibi uluslararası öneme sahip birçok tarihi binalar da vardır.
Nottingham Shakespeare'in yurdu, İngiltere'nin merkezinde bulunan ve Londra  ve Manchester'a kolay erişimi olan bir şehirdir. Merkezi konumu İngiltere'deki diğer şehirleri keşfetmek için idealdir. Nottingham güçlü demiryolu, otobüs ve otoyol bağlantıları ile ziyaretçiler için şehir içi ve şehirler arası seyahatı kolay hale getiren bir toplu taşıma sistemine sahiptir.
ILS English merkezi Nottingham şehir merkezine yürüme mesafesindedir ve şehir içi otobüs güzergâhında bulunmaktadır. ILS English Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları için tanınan sınav merkezidir. FCE (First Certificate in English) ve CAE (Certificate in Advanced English) sınavları sunmaktadır. Cambridge ESOL sınavları dünya çapında 12.000 'den fazla işveren, üniversite ve kolejler, devlet daireleri tarafından tanınır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Dil yazılımı bilgisayar paketi, Ücretsiz internet ve e-posta, Ücretsiz Wi-Fi, Tv ve Dvd destekli Öğrenci salonu, Sıcak ve soğuk içecekleri ile cafe, Küçük kütüphane.
Sosyal Aktiviteler:
Londra, Cambridge, Oxford, Manchester'a ve çeşitli oyun parklarına tam gün gezi, Boş zaman aktiviteleri buz pateni, bowling, futbol ve kürek gibi. Öğretim yılı boyunca, sinema, restoran ve öğrenciler unutulmaz bir deneyime sahip olmasını sağlamak pub akşamları.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA