Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ETC International College - Bournemouth

ETC International College - Bournemouth
ETC International College - Bournemouth
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

ETC Uluslararası Koleji, bir ingilizce dil okulu olup British Council tarafından akreditedir. Okulumuz 1989 yılında kurulmuş ve İngilizce dil eğitimi ve özel amaçlı kurs vermekte deneyimlidir.  "

ETC Ingilizce Dil Okulu Bournemouth şehir merkezine çok yakın olup her türlü ihtiyacınızı karşılayacağınız mağaza, market, vb... yerlere de çok yakın mesafededir.  Ayrıca şehir kütüphanesine, Internet kafelere ve sahile de çok yakındır.

Okul, profesyonellik ve uzmanlık kursları, bütün enerjisini işine adamış,yardım etmeye hazır öğretmen ve yardımcı görevliler, modern araç-gerçler ve metodoloji, canlı bir sosyal program gibi imkanlar sunmakta ve birçok farklı ülkeden yabancı öğrencilerle tanışma olanağı sağlamaktadır.

Bournemouth Britanya’nın dörtbir yanından turist çektiği gibi, 12 kilometre uzunluğunda kum sahili, mükemmel parkları, bahçeleri ve kozmopolit atmosferi ile de ünlüdür. Bournemouth sahili oyun oynamak içinde yeterli genişliğe sahiptir.Sahilde oynanan bazı oyunlar ise şunlardır:Jet-ski, Muz sandalı, pedallı sandal, voleybol...vb.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Kütüphane, bilgisayarlar, ücretsiz wifi, internet cafe.
Sosyal Aktiviteler:
Spor aktiviteleri, Partiler ve Buluşmalar, Geziler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA