Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

English Path - Birmingham

English Path - Birmingham
English Path - Birmingham
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150
Sınıf Kapasitesi: 15

English Path, öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde pek çok popüler şehirde İngilizce eğitimler sunmaktadır. Birleşik Krallık'taki en prestijli yüksek öğretim kolejlerinden birisi olan GBS'yi de içeren Global Education Group'un bir parçası olan okul öğrencilerine; kaliteli bir dil eğitiminin yanı sıra aynı zamanda uzun yıllar hatırlayacakları güzel anılar ve dostluklar da sağlamaktadır. "

Birmingham İngilizce Yolu; Birmingham'ın en ünlü ve en işlek bölgesi olan Digbeth'te yer almaktadır. Digbeth, Sunday Times tarafından 'İngiltere'nin en havalı bölgesi' seçildi. Birçok toplu taşıma ile şehir merkezine kolay ulaşım imkanına sahip olan mahallede, bağımsız girişimcilerin mağazaları, yaratıcı alışveriş seçenekleri ve sanatla bezeli ünlü caddeleri de yer alıyor.
 
Path Birmingham İngilizce Kampüsü; Bullring ve Grand Central ve Birmingham New Street İstasyonu'na 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. English Path Birmingham, modern ekipmanlarla donatılmış 10 adet sınıfı, ortak alanı, öğrencilerin kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri yemek odası ve deniz manzaralı kafesi ile İngilizce öğrenme deneyiminin keyifli geçmesini isteyen öğrencileri bekliyor.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel

Street View

Paylaş

Diğer "Birmingham" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA