Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - New York

Embassy English - New York
Embassy English - New York
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: ortalama 400, en fazla 800 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy English New York dil okulu, Manhattan'ın merkezinde, Seventh Avenue'da yer almaktadır.  Empire State Building, Macy's mağazası, Greenwich Village, Times Square ve New York'un daha görülebilecek birçok yeri sadece kısa bir yürüme mesafesindedir. En hareketli okul olan Embassy New York, etkinliklerden zevk alan öğrenciler için idealdir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ, IT odası, İnteraktif yazı tahtaları, Öğrenci salonu, Aktiviteler, Üniversite danışmanlığı,
Sosyal Aktiviteler:
Boston, Bronx Zoo, Bryant Park, Central Park, Coney Island Park, Museum of Modern Art (MOMA), New York Yankees, Philadelphia, Summerstage, Washington DC, American Museum of Natural History gezileri, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA