Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Harrow House International College - Swanage

Harrow House International College - Swanage
Harrow House International College - Swanage
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 8-14 öğrenci

Harrow House International College 1969 yılında kurulmuş olup 40 yılı aşkın deneyimi ile her yıl 50'den fazla farklı ülkeden gelen öğrencilere kaliteli bir eğitim vermeye devam etmektedir. Okul, ISI'dan her alanda en yüksek derecelendirmeyi alan Ofsted ve Eğitim Bakanlığı Bağımsız Okullar Müfettişliği (DFE) tarafından denetlenir.  "

Harrow House International College Swanage, Londra'dan 2,5 saat uzaklıkta İngiltere'nin güney kıyısında popüler bir sahil beldesinde ve İngiltere'nin en güvenli beş yerinden birinde bulunmaktadır. Harrow House Swanage'i çevreleyen Purbeck Hills, deniz ve Wight Adası manzarası eşliğinde, şehir merkezinde yüksek bir konuma sahiptir. Kumlu plajları ve kasabanın turistik yerlerine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Okul 40 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel ve güleryüzlü ekibi ile küçük gruplar halinde eğitimi tercih etmektedir. Okulun tesisleri öğrencilere İngilizcelerini sosyal bir ortamda geliştirirme fırsatı verirken üniversite içerisindeki konaklamaları da öğrencilere yeni bir sosyal çevre fırsatı sunmaktadır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Amerikan pool ve Dart dahil oyun odası, ücretsiz Wi-Fi, tıbbi oda, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, self servis çamaşırhane, Duriston ve Ballard üniversiteleri konaklama, meclis salonu, mini-tiyatro, masa tenisi ve oyun salonu, uydu TV, squash kortu, aerobik ve yoga stüdyo, konferans salonu, dijital TV ile LookOut salonu ve disco, kafeterya, fitness stüdyosu, internet erişimli bilgisayar odaları, kütüphane, basketbol sahası, tenis kortları, mini golf,
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel aktiviteler, şehir turları, spor etkinlikleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA