Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

BBSI

BBSI Dil Okulu
BBSI
Kuruluş Tarihi: 1992
Akreditasyonlar: British Council, English UK, IALC.
Bournemouth Business School International (BBSI) 1992 yılında, uluslararası öğrenciler için akademik, iş ve mesleki eğitim sağlamak amacıyla kurulmuştur. Öğrenciler için İngilizce dil kursları, iş İngilizcesi kursları, özel kurslar, sertifika programları, diploma, üniversite hazırlık ve pre-master eğitim programları sunmaktadır. BBSI ayrıca uluslararası öğrencilere İngiltere'de bir üniversiteye yerleştirme hizmeti de sunmaktadır.

Okulun başlıca amacı, yabancı öğrencilere çok sayıda yüksek standartlarda eğitim programları sunmak ve onların İngiltere’deki eğitim deneyimlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamaktır. BBSI yıl boyunca farklı dil seviyede İngilizce dil kursları düzenlemektedir. Dersler, modüler biçimde tasarlanmıştır, bu sayede öğrenciler yıl boyunca herhangi bir zamanda kursa başlayabilmektedir. Sınıf mevcudu 12 kişidir. Yaz dönemlerinde bu sayı maksimum 15'e çıkabilmektedir. Okulda, İngilizce çalışmaları için ayrılmış video salonları, ücretsiz internet bağlantısı, kütüphanesi ve öğrenci salonu bulunmaktadır. 

Bournemouth'un merkezinde yer alan okul, futbol turnuvaları, kültürel geziler, oyun geceleri, beach volley turnuvaları, piknik, kumsal partileri, karaoke geceleri, müze gezileri, Londra & Bath ve çeşitli kentlere geziler gibi çok sayıda sosyal program düzenlemektedir. Bu şekilde öğrencilerin eğitim süreci boyunca keyifli vakit geçirirken, yeni arkadaşlıklar kurarak İngilizcelerini ilerletmelerini sağlamaktadır.

Okul, birçok tanınmış eğitim kurumu tarafından  bilinmekte ve akreditedir. Bunlardan bazıları şunlardır: British Council, NCFE, English UK, Business English UK, CMI, ISO 9001, IALC, ICDLF.

BBSI bünyesinde verilmekte olan dil kursları şu şekildedir:

Genel İngilizce
Akademik SInav Hazırlık Kursları
İş İngilizcesi
İş ve İletişim Becerileri
Yaz Okulları
  • Genel İngilizce
  • İngilizce & IELTS Hazırlık
  • İş ve İletişim Becerlileri
  • İş İngilizcesi


Ek Workshoplar

BBSI dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA