Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Brisbane

Kaplan International - Brisbane
Kaplan International - Brisbane
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 192 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 12, maksimum 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Brisbane Kaplan dil okulu geniş bir uluslararası öğrenci popülasyonuna sahip şehirde konumlandırılmıştır. Ayrıca alışveriş meraklıları için de ideal bir bölgedir. Brisbane CBD'nin kalbinde yer alan okul, Ctahedral Meydanı'nın hemen karşısında konumlanmaktadır. Central Station ve toplu taşıma durakları okula sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Gökdelenler, tarihi binalar ve parklarla dolu Brisbane şehri, Avusturalya'nın güzelliğini aynı zamanda da vahşi hayatını yansıtıyor. Kaplan'la Brisbane'de İngilizce öğrenmek, Avustralya'yı keşfetmek açısından oldukça iyi bir fırsattır.

Brisbane'de dil eğitimi alırken şehirde yapılabilecekler:
  • Şehrin muhteşem canlı müzik mekanlarının, tiyatroların ve müzelerin keyfini çıkarabilir
  • Brisbane’in ünlü şehir merkezi Southbank Beach’i ziyaret edebilir
  • Brisbane’in Botanik Bahçelerini gezebilir
  • Nehir boyunca katamaran üzerinde şehri turlayabilir
  • Queensland Tenis merkezinde tenis profesyonellerini izleyebilir
  • Kaplan öğrenci takımlarından birine katılabilir ve Rugby maçı yapabilirsiniz
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Geniş öğrenci salonu, geniş öğrenci mutfağı, açık hava öğrenci alanı, resepsiyoni telefon sarj ünitesi, kafeterya, bilgisayar odası, kütüphane, çalışma odası, mescid.
Sosyal Aktiviteler:
Oryantasyon, Bowling, Yüzme, Kangaroo Point'te kaya tırmanışı, Müze ziyareti, Karaoke, Sinema, Plaj voleybolu, Dans partisi, Stradbroke Adası'na tur

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA