Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Sydney

Embassy English - Sydney
Embassy English - Sydney
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 450 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy Sidney dil okulu restoran, dükkan, gece kulüpleri, müze ve parklarla dolu canlı ve merkezi bir alan olan Darlinghurst'de yer almaktadır. Şehir merkezine ve Sidney'in turistik merkezlerine kısa bir mesafededir.

Modern okul binası, kardeş kuruluşlar olan Charles Sturt University ve Martin College ile beraber kullanılmaktadır; o yüzden kampüs, Avustralyalı ve uluslararası öğrencilerle dolu, oldukça kalabalık bir ortamdır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Charles Sturt University, Martin College ile ortak kullanılan kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Australian Museum, Blue Mountains, Jenolan Caves, Sydney Aquarium, Sydney Museum of Contemporary Art, Taronga Park Zoo, The Rocks gezileri, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player