Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Boston - Merrimack

Embassy English - Boston - Merrimack
Embassy English - Boston - Merrimack
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Ortalama 100, en fazla 800 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy English Boston dil okulu, şehrin hemen dışında Merrimeack üniversitesinin kampüsünde yer almaktadır. Öğrencilerine gerçek bir akademik ortamda İngilizce öğrenme olanağı sunarken aynı zamanda ABD'de bir üniversite kampüsünde yaşama olanağı sunuyor. Amerikan tarihini ve kültürünü deneyimlemek için mükemmel bir yer olan Boston'da, en iyi bölgesel 10 üniversiteden biri olan Merrimeack University'de güvenli bir eğitim alabilirsiniz.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Öğrenciler Marrimack Üniversitesi'nin tüm olanaklarından faydalanabilmektedirler.
Sosyal Aktiviteler:
Faneuil Hall, Freedom Trail, Newbury Street, Newport, New York City, Vermont, Boston Museum of Fine Arts, Harvard University, McMullen Museum of Art gezileri, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player