Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Kenosha, WI

ELS Language Centers - Kenosha, WI
ELS Language Centers - Kenosha, WI
Okul Tipi: Kampüs.

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

Bu yeni Merkez, Wisconsin’in güneydoğusunda, Michigan Gölü kıyılarının yanında, University of Wisconsin – Parkside’ın (UW-Parkside) 280 hektarlık kampüsünde yer alacak. Cam duvarlı koridorlar ana eğitim binalarını birbirine bağlar ve çekici kampüsü saran güzel manzaralar sunar.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Michigan Gölü Kıyı Şeridi: Michigan Gölü kıyı şeridi; beş eşsiz müzesi, otantik elektrikli tramvay sistemi, iki tarihi deniz feneri, ünlü Kenosha Liman Pazarı ve beş plajı ile bölgenin en popüler özelliklerinden biridir.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Kenosha Wisconsin, büyük metropol merkezler olan Milwaukee Wisconsin ve Chicago Illinois arasında; Michigan Gölü kıyılarında kurulmuştur. Her iki büyük şehir de arabayla kolay ulaşılabilir konumdadır. Chicago’ya ise Kenosha şehir merkezinden tren sistemi ile ulaşılabilir; hafta sonu macerası için harika bir seçimdir.

Jelly Belly® Ziyaretçi Merkezi: Kenosha’dan sadece 20 dakika uzaklıkta; 100’den fazla aromalı jöleli şeker üreten şekerleme fabrikası olan Jelly Belly®’nin iki ziyaretçi merkezinden biri yer alır. Şirketin tarihini ve şekerlerin nasıl üretildiğini öğrenmek için ilginç bir trene binip depoda tura katılın.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player