Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Hollywood, CA

ELS Language Centers - Hollywood, CA
ELS Language Centers - Hollywood, CA
Okul Tipi: Kampüs.

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS/Hollywood; endüstri lideri Los Angeles Film School ortaklığı ile kuruldu. Merkez, Los Angeles’in parçası olan ve eğlence sektörünün dünya çapında başkenti olarak bilinen Hollywood’da yer alır. Kampüs; stüdyolara, prodüksiyon atölyelerine ve lider eğlence sektörü şirketlerine erişim için merkezi konumdadır.
Tüm sınıfları, ofisleri ve Dil Teknoloji Merkezini içeren ELS tesisleri; LA Film School kampüsünde yer alır ve ELS öğrencilerinin Brain Lobby, Yemek Salonu ve Öğrenci Kaynak Merkezi gibi okulun tüm tesislerine tam erişimi vardır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

TCL Çin Tiyatrosu ve Hollywood Ünlüler Kaldırımı: Bu simgeleşmiş Hollywood tiyatrosu; Hollywood’un Altın Çağına götüren bir zaman yolculuğudur. Hemen dışarıda ise sinema yıldızlarının el ve ayak izlerini bıraktığı ünlü kaldırım bulunur.
Griffith Park: ABD’nin en büyük şehir parkı; gökevi ve halk teleskobu bulunan Griffith Gözlemevi’ne ev sahipliği yapar. Ayrıca güzel görünümüyle ünlü Hollywood Yazısı da parkın içindedir.
Universal Studios Hollywood®: Los Angeles bölgesinin en ünlü aktivitelerinden biri; eğlence trenlerine ve en bilinen filmlerin ve şovların sahneleri ve karakterlerini konu alan eğlence parkurlarına sahiptir.
Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Cafeteria Center is handicapped accessible Classrooms are handicapped accessible Computer center Library

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player