Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Grand Forks, ND

ELS Language Centers - Grand Forks, ND
ELS Language Centers - Grand Forks, ND
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Grand Forks, Kuzey Dakota ve Minnesota sınırında bulunan, University of North Dakota (UND)’nın 220 hektar ormanlık alanda kurulmuş kampüsünde yer almaktadır. Grand Forks, sayısız parklara, bisiklet yollarına, Arnold Palmer tasarımlı saha da dahil olmak üzere iki golf sahasına sahiptir. Öğrenciler ayrıca NDU buz hokeyi erkekler milli şampiyonasını ülkenin en iyi hokey tesislerine sahip yüksekokulun spor salonunda izlemenin tadını çıkarırlar.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Festivallere katılım, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri, Sinema ve tiyatrolar, Rodeo

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player