Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Navitas English - Bondi

Navitas English - Bondi
Navitas English - Bondi
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100-150 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 Öğrenci

Navitas English, 30 yılı aşkın süredir Avustralya'da göçmen ve mültecilere, uluslararası öğrenciler ve öğretmenlik eğitimi almak isteyen yerli halkına İngilizce dil eğitimi veren en büyük ve saygın kuruluştur. Navitas English, Avustralya'nın 18 lokasyonunda ve Singapur'da 1000'den fazla çalışanı ile her yıl 25,000'den fazla öğrencisine çeşitli programlar sunmaktadır. "

Navitas Avustralya'da 34 lokasyonda ve Çin, Hindistan, Endonezya, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya, Kenya, Singapur ve Sri Lanka'da olmak üzere 59 yurtdişı şubesi bulunmaktadır.

Avustralya'da Navitas English'in sosyal aktivite programları ile yeni arkadaşlıklar kurup, ingilizce dil pratiği yaparken deneyimleyeceğiniz birçok sosyal aktivite şansı bulunmaktadır.

Bondi şehir merkezinin 7 km doğusundadır. Sydney'in merkezinden tren ve otobüsle 15 uzaklıktadır.Bondi Navitas English, Bondi merkeze 2 dakika yürüme mesafesindedir ve Bondi'de akreditasyona sahip ilk özel İngilizce dil merkezidir. Bondi öğrencileri ve turistleri ile ünlü kozmopolitik bir sahil kasabasıdır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Okul öğrencilerin eğitimi ve sosyal hayatı için tüm olanaklara sahiptir.
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler, spor etkinlikleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player