Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

MAKALELER

İrlanda’da Dil Eğitimi Almak için 5 Neden İrlanda; 25 hafta üzeri dil eğitimi öğrencilerine yasal çalışma izni verir. İrlanda bu durumda haftada 20 saat part-time çalışma izni vermektedir. 25 Haftalık bir eğitim için vize başvurusu yaptığınızda İrlanda sizlere toplamda 33 haftalık vize vermektedir.

Yeşil Pasaportla Vize Almadan 3 Ay Dil Eğitimi Alabileceğim Ülkeler ve Diller Avrupa’nın birçok ülkesine vizesiz seyahat edebilme imkanına sahip olan yeşil pasaport sahipleri ispanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Rusça gibi farklı dillerde 3 ay dil eğitimi alabilirler. Bu eğitimi vizesiz bir şekilde istedikleri dilin anavatanında alabilirler.

Vizesiz Gidip İngilizce Öğrenebileceğim Ülkeler Şehirler Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Avustralya gibi anadili ingilizce olan ülkeler yeşil ya da bordo pasaport farketmeksizin vize istemektedir. Lakin Güney Afrika Cumhuriyeti, 1-3 ay arası eğitim programlarına katılacak Türk öğrencilerinden vize istememektedir.

Kaplan Dil Okulu ve Lokasyonları Hakkında Detaylı Bilgi Kaplan International English 75 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Kaplan ingilizce kurumlarında tüm dil okulları modern tesislerdir ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sağlamaktadır.

Amerika Dil Okulları Amerika dil okulları İngilizce aksanının İngiliz aksanına göre Türk öğrenciler için daha kolay ve anlaşılır olması, birçok farklı eyalet ve şehir seçeneği arasında öğrencilerin kendi bütçesi ve yaşam şartlarına göre en uygun konumu bulmaları konusunda rahatlık sunmaktadır.

İngilizcenizi Geliştirmek İçin 5 Yöntem İngilizce öğrenmek ya da ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız önce dili sevmelisiniz. Dil öğrenme süreci uzun bir süreçtir.O dili öğrenebileceğinize inanmak bu işin üstesinden gelmeniz için ilk adımdır.

Yurtdışında İngilizce Öğrenirken Çalışmak Yurtdışında dil eğitimi almak bireyin sosyal yaşantısında, kişisel gelişiminde ve kariyerinde önemli etkilere sahiptir.Yurtdışındaki bu eğitimin maliyeti dolayısıyla kimi zaman da daha fazla sosyalleşerek dil kazanımına katkı yapması açısından, öğrenciler çalışma yolunu tercih eder.

Amerika'da İngilizce Öğreniminde En Çok Tercih Edilen Eyaletler Amerika Birleşik Devletleri İngilizce öğrenim amacıyla en çok tercih edilen ülkelerden bir tanesidir. Amerika'da hemen hemen her eyalet ve şehirde dil okulu bulabilmek mümkündür. Amerika’nın her bir bölgesi farklı iklime, farklı özelliklere, farklı geleneklere ve farklı kültürlere sahiptir. Amerika’da dil okulları Amerika’nın bütün bölge ve eyaletlerine dağılmış, kıyı kesimlerde yoğunlaşmıştır.

Londra’da Dil Eğitimi Almanın Avantaj ve Dezavantajları Londra, ingilizce öğrenmek isteyenler için en popüler şehirlerden biridir. Bu popüleritenin sebebi tabiki birçok alanda sağladığı avantajlardır. Yabancı dil eğitiminde esas olan gidilecek ülkenin anadilinin uygun olmasıdır. İngiltere, ingilizcenin anavatanıdır.

Londra’da İngilizce Dil Eğitimi Almak İçin 5 Neden Londra, Birleşik Krallığı’n kalbidir. Yaklaşık 9 milyondan fazla insanın yaşadığı Londra’da Birleşik Krallığı’n tarihini ve eski yapılarını görebilirsiniz. İngilizce öğrenmek için en popüler şehirler arasında yer alır. Londra’da dil eğitiminin ilerde sağlayacağı avantajların yanı sıra farklı deneyimler kazanmak da mümkündür. Londra’da ingilizce öğrenmek için bir çok neden vardır.

Londra Dil Okulları Londra aynı zamanda multi-etnik nüfusun ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde eğlence hayatının, moda, sanat ve müziğin de merkezidir. Londra dil okulları şehrin neredeyse tamamına yayılmıştır. Londra'da İngilizce eğitimi almak bir ayrıcalıktır. Şehrin civarında konumlanmış 3 tane havalimanı vardır. Dünyanın en heyecan verici başkentlerinden biri olan Londra, ziyaretçilere çok geniş tiyatro, sinema, müze, sanat galerisi, kulüp, kafe, restoran çeşitliliği sunar. Klasikleşen iki katli kırmızı otobüsleri, siyah taksileri, telefon kulübeleri hatta posta kutuları ilginizi çekecektir.

Kanada'da Dil Eğitimi Kanada dil okulları son yıllarda dil okulu pazarındaki paylarını arttırabilmek için dil eğitim programlarında ciddi indirim ve kampanyalar uygulamaktadır.

İrlanda'da Dil Eğitimi İrlanda’da dil eğitimi alın ve sıcakkanlı bir halka, tarihi zenginliğe ve muhteşem bir doğaya sahip bu ülkeyi tanıyın. İrlanda veya resmi adıyla İrlanda Cumhuriyeti Büyük Britanya Adası'nın batısında ki İrlanda Adası'nın yaklaşık altıda beşini kaplayan ve kuzeybatı Avrupa'da bulunan bir ülkedir. İrlanda’da Gal dili ve İngilizce olmak üzere iki resmî dili vardır. Tüm okullarda İrlandaca mecburi dildir ancak herkes İngilizceyi de çok iyi düzeyde bilir ve konuşur. İrlanda dil okulları, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere sundukları kaliteli İngilizce dil eğitimi ile adlarını son yıllarda oldukça duyurmaya başlamışlardır.

Malta'da Dil Eğitimi Malta'da dil eğitimi alacak olan öğrenciler tatil havasında bir dil eğitim süreci yaşayacaklardır. Malta’nın iki resmi dili olması dil eğitiminiz boyunca İngilizce yanında temel düzeyde de olsa Maltaca öğrenmenize olanak sağlar. Malta dil okulları herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir yer olmuş, öğrencilerin tercihlerinde de ilk sıralarda yer almıştır. Malta dil okulu fiyatları, İngiltere ve Amerika'ya kıyasla çok daha ucuz olduğu için ülkemizde İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin aklına gelen ilk seçeneklerden birisidir.

Avustralya'da Dil Eğitimi Birleşmiş Milletler tarafından açıklanan listede her yıl en yaşanılabilir ülkeler sıralamasında daima ilk 5 içinde yer alan Avustralya; canlı, enerjik ve sıcakkanlı insanları, devasa parkları, harika plajları, temiz havası, geniş yolları, çok kültürlü yapısı ve düşük suç oranlarıile öğrenciler için en ideal ülkedir. Uzun dönem yurtdışı dil eğitimi deyince akla gelen ilk ülke Avustralya'dır. Avustralya'da dil eğitimi programlarına 25 hafta ve üzeri katılan öğrencilere yasal olarak çalışma izni verilmektedir. Avustralya İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Harika bir iklimde, stresten uzak bir yaşam tarzı içinde, hem büyük şehrin imkanlarına hem de plaj keyfine erişebileceğiniz bir konumda olmak istiyorsanız sizin için en doğru tercih İngilizceyi Avustralya'da öğrenmek.

Amerika'da Dil Eğitimi Amerika'da dil eğitimi almak ve özgürlüğün tadını çıkarmak hemen hemen herkesin hayallerini süslemektedir. Amerika dil okulları neredeyse ülkenin tamamına yayılmakla beraber doğu ve batı yakasında aşırı yoğunluk göstermektedir. Amerika dil okulu fiyatları büyük bir aralığa sahiptir. Seçilen şehir, okul ve konaklama türüne göre oldukça farklılıklar gösterebilmektedir.

İngiltere'de Dil Eğitimi Bir dili en iyi, en hızlı ve en kolay o dilin ana vatanında öğrenebilirsiniz. İngiltere'de dil eğitimi bu açıdan yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin bir numaralı tercihidir. İngiltere'de sayısız dil okulu bulunmaktadır ve bu dil okullarının uygulamaları genelde benzer özellikler göstermektedir. İngiltere'deki dil okulları arasında hemen hemen her bütçeye uygun bir seçenek bulunmaktadır.

Yurtdışında Dil Eğitimi Yurtdışında dil eğitimi almak günümüzde en çok tercih edilen yurtdışı eğitim programıdır. Yurtdışı dil okulları dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle dolup taşmaktadır. Yurtdışı dil eğitimi ile sizler hem dil öğrenir ve geliştirir hem de farklı ülkelerin kültür ve geleneklerini yakından tanırsınız. Yurtdışı dil eğitimi ile yaşam tecrübeniz artacağı gibi problem çözme odaklı bir gelişme sergilersiniz. Yeni insanlarla daha kolay iletişim kuracağınız için iş yerinde özellikle grup çalışmalarında daha başarılı olursunuz.

Yurtdışı Dil Okulları Yurtdışı dil okulları ve dil eğitimi hakkında uzman tavsiyeleri, eğitim fiyatları, şehir tavsiyesi, konaklama seçenekleri, burs olanakları.

Amerika'da Dil Okulu için Hangi Şehir Tercih Edilmeli Amerika'da dil eğitimi almak için hangi okul ve hangi şehir tercih edilmeli? Amerika dil okulu tavsiyeleri, Amerika'da eğitim almak için şehir tavsiyeleri.

İngiltere Dil Okulu Tavsiyesi İngiltere'de dil okulu ve dil eğitimi tavsiyesi, en iyi İngiltere dil okulu, ingiltere'de hangi şehirde dil eğitimi, İngiltere dil okulu fiyatları.

İngiltere'de Yaz Okulu İngiltere İngilizcenin en iyi şekilde öğrenilebileceği ülkelerin başında geliyor. Bunun nedeni ülkede kullanılan ana dilin İngilizce olması ve yirmi dört saatinizin İngilizceyle geçmesidir.

Yabancı Dil Öğrenme Süreci Dil öğreniminde sol beyinli olan insanların dili sağ beyinli olan insanlara göre daha çabuk öğrenebildikleri gözlemlenmiştir.

Üniversite Öncesi Dil Eğitimi ve Şartlı Kabul Şartlı kabul sistemiyle öğrenciler üniversitelere ön koşullu/şatlı kabul ile kabul edilerek yurtdışında üniversite okuma hakkını kazanabilirler. Peki nedir bu şartlı kabul?

Neden Üçüncü bir dil öğrenmeliyim? Üniversitede okurken hafta sonları çalışmak için bazı kurumlara Öz geçmişimi gönderdim. Bazı kurumlar tarafından iş görüşmesine çağırıldım, bazı kurumlar tarafından hiç aranmadım.

Bir dil Bir İnsan, İki Dil İki İnsan... Yazıma bir psikolog ve dil bilimci olan Frank Smith’in “You can’t see other people’s point of view,when you have only one language-Tek dil konuşan insanlar diğer insanların bakış açılarını göremezler” sözüyle başlamak istiyorum.

Yurtdışında Dil Eğitimi - Yurtta Konaklama Yurtdışında eğitim alırken yurt konaklamasını seçeceksiniz dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır. Aile yanı konaklaması varken neden yurt konaklamasını tercih etmelisiniz?

Yabancı Dil Bilmenin Önemi Dünya değişiyor ve globalleşen ekonomide artık eskisi gibi sınırlar kalmadı, hele de internet sonrası iş yapış şekilleri tamamen değişti. Bu yeni yüzyılda sadece bilgi birikimi ve deneyim yeterli olmuyor, aynı zamanda iyi bir yabancı dil bilmekte gerekliliklerden birisi olarak gösteriliyor. Peki hangi dili ve ne kadar öğrenmek lazım gibi sorular hep soruluyor.

Dil Okulu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Yurtdışında dil eğitimi veren binlerce kurum vardır. Bunlar arasında seçim yaparken en çok dikkat etmeniz gereken noktalar, programın “kalitesi, uygunluğu ve size katacağı değer”dir.

Yurtdışında Dil Eğitimi Almak Yurtdışında dil eğitimi size bir dilin yaşam içerisinde kullanıldığı her noktada onu yaşayarak öğrenme imkanı sunmaktadır. Dil öğreniminiz sadece sınıf içerisinde ders anlatımı, test ve sınıf içi iletişim ile sınırlı kalmayacaktır.

Yurtdışında Dil Eğitimi - Aile Yanında Konaklama YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ – AİLE YANINDA KONAKLAMA. Yurtdışında eğitime giderken ne tip bir konaklama alınacağı konusunda hep bir soru işareti vardır.

Yurtdışı Dil Eğitimi Merkez Seçimi Yurtdışında dil eğitimi için karar verdiğinizde hangi ülkede eğitim alacağınızı düşünür, yurtdışına giden arkadaşlarınızdan fikir alır ve başvuru yaptığınız eğitim danışmanlık firmasının yönlendirmesiyle bir sonuca varırsınız. Bu haftaki yazımda merkez seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

İngilizce Öğrenmenin En Güzel Yolu Dünya tek dil konuşmaya doğru gidiyor. İnternetin de büyük etkisiyle İngilizce dünya insanının ortak dili olmaya başladı.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA