Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Melbourne

Embassy English - Melbourne
Embassy English - Melbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: ortalama 400, en fazla 800 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Melbourne Embassy dil okulu kardeş kuruluş olan Taylors College  ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer almaktadır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmaktadır. Ayrıca öğrencinin ilgilendiği bir alan varsa, Charles Sturt University'de akademik kurslara devam etmek için birçok fırsat vardır.

Melbourne'un tanınmış bir caddesinde bulunan okulun konumu nedeniyle sınıflar doğal ışıktan oldukça yararlanabilmektedir. Okul dükkan, mağaza, tiyatro, sinema ve restoranlarıyla zengin şehir merkezine kısa bir yürüme mesafesindedir.

Melbourne, Avustralya'nın kültür başkentidir. Hem "dünyanın yaşanabilecek en iyi şehri" ve hem de "dünyanın en sportif şehri" olarak kabul edilir. Şehrin kültürel etkinlikleri ve spor takvimi sayesinde şehirde yapacak çok şey bulunmaktadır. Canlı müzik konserleri ve her damak zevkine uygun yemek çeşitleri ile ünlüdür. Ve bunların hepsi tarihi Viktorya dönemi mimarisini modern yüksek binalarla harmanlayan bir şehirde yer almaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Şehir merkezinde konum
Sosyal Aktiviteler:
Great Ocean Road, Melbourne Museum, National Gallery of Victoria, Queen Victoria Market, St Kilda, Victoria state gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player