Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Auckland

Embassy English - Auckland
Embassy English - Auckland
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: en fazla 240 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: en fazla 18 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy Auckland şehir merkezindeki dükkan, mağaza, sinema, otel ve restoranlara kolay erişim sağlayan şehir merkezinde bir okuldur. Ancak aynı şekilde, kırsal alanlara gidip orman yürüyüşleri, dağ bisikleti, kayak ya da dağ tırmanışı yapmak da kolaydır. Ayrıca, yelkenli ile denize açılmayı sevenler için de mükemmel bir yer.

Okul kardeş okulu Taylors College ile aynı kampüstedir ve öğrenci ilgilendiği bir alanda, akademik kurslara devam etme fırsatına sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Taylors College ile ortak kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Auckland Art Gallery, Auckland Maritime Museum, Auckland Museum, Auckland local attractions, Auckland Zoo, Kelly Tarlton's Underwater World, Russell The Coromandel, Waipoua Forest gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player