Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Sioux Falls, SD

ELS Language Centers - Sioux Falls, SD
ELS Language Centers - Sioux Falls, SD
Okul Tipi: Kampüs.

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS/Sioux Falls: Bu yeni Merkez; Güney Dakota’nın en büyük şehri olan Sioux Falls’da, Augustana University’nin kampüsünde yer alır. Kapsamlı, yatılı, özel bir üniversite olan Augustana University; güzel ve ağaçlarla çevrili kampüsünde 50’den fazla anadal ve uzmanlık konusu eğitimi sunar. Sioux Falls şehri ise; uygun yaşam maliyetlerine, dört belirgin mevsime, kaynaklar ve fırsatlarla dolu güvenli bir ortama ve konukseverlikleriyle tanınan bir halka sahiptir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Falls Park: Sioux Falls’daki endüstri ve eğlencenin tarihi Büyük Sioux Nehri tarafından şekillendirilmiştir. Bu 50 hektarlık park; şehrin orijinal binalarından bazılarına, bir çiftçi pazarına, yürüyüş ve bisiklet yollarına ve tabi ki saniyede 26 ton su taşıyan şelalere sahiptir.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Hafta sonunda Great Plains Hayvanat Bahçesi’nde 1.000’den fazla çeşitte hayvanları izlemeye gidin. Burası yıl boyu açıktır. Hayvanat bahçesinin içinde ayrıca Delbridge Doğal Tarih Müzesi de bulunur. Sıcak hava eğlencesi mi arıyorsunuz? Güney Dakota’daki tek dalga havuzuna, kum voleybol sahalarına, minyatür golf sahasına ve daha birçok şeye sahip Wild Water West Su Parkı’nı gezin!

Müzik, Sanat ve Kültür: Sioux Falls şehir merkezinde yürüyüşe çıkın ve yıl boyu açık heykel sergisi SculptureWalk’un tadını çıkarın. Her yıl düzenlenen Kültür Festivali’nde sanat eserlerini ve satıcıları gezin. Sayısız tarih ve sanat müzesini gezin ya da bir konsere gidin. Sioux Falls’da her zevke hitap eden bir etkinlik bulunur.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player