Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Ruston, LA

ELS Language Centers - Ruston, LA
ELS Language Centers - Ruston, LA
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Ruston Louisiana Tech University’nin kampüsünde bulunmaktadır. LA Tech dünya çapında 64 ülkeden gelen çok çeşitli bir öğrenci topluluğuna sahiptir. Ilık iklimi ile Ruston, insanların su kayağı, dağ yürüyüşü, bisiklet sürüşü, balık tutma ve birçok festivalin tadını çıkardığı, eyaletin Sportman’s Paradise bölgesinin ortasında yer almaktadır. Öğrenciler New Orleans’a ve Dallas’a düzenlenen hafta sonu gezilerinin yanında her hafta düzenlenen çok çeşitli kampüs içi aktivitelere de katılabilmektedirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beyzbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Beyzbol, Basketbol, Futbol, Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Müze ziyaretleri, Film gösterimi

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player