Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Richmond, KY

ELS Language Centers - Richmond, KY
ELS Language Centers - Richmond, KY
Okul Tipi: Kampüs.

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

1906’da kurulan bölgesel, karma eğitimli, yatılı devlet kurumu olan Eastern Kentucky University kampüsünde yer alır. EKU; Chicago, Atlanta ve St. Louis’e bir günlük, Cincinnati ve Louisville’e ise 90 dakika uzaklıktadır. Sınıfları, ofisleri ve Dil Teknoloji Merkezi ile ELS tesisi; kampüste Whitlock/Öğrenci Hizmetleri Binasında yer alır. ELS öğrencilerinin Eastern Kentucky University kütüphanesi, eğlence tesisleri, bilgisayar laboratuvarları ve diğer olanaklarına tam erişimi vardır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Cincinnati’nin bütün heyecanı iki saatten kısa mesafededir. Bunlar arasında spor karşılaşmaları, konserler, Cincinnati Hayvanat Bahçesi, Botanik Bahçesi ve Cincinnati Sanat Müzesi yer alır.

Red River Gorge: Kaya tırmanışını deneyin ve 20 metre yükseklikteki kaya oluşumu Doğal Köprü’nün güzelliğini görün.

Paradise Cove Su Parkı: Paradise Cove’de güneş altında eğlencenin tadını çıkarın. Atlama tahtalarıyla 8 kulvarlı havuz ve iki tanesi 12 metre uzunluğunda olan çoklu kaydıraklar sizi bekliyor.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Baseball, Basketball, Cafeteria, Center is handicapped accessible Classrooms NOT handicapped accessible Computer center Fitness Center Library Soccer field Swimming pool (indoor), Swimming pool, Tennis court(s)

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player