Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Myrtle Beach, SC

ELS Language Centers - Myrtle Beach, SC
ELS Language Centers - Myrtle Beach, SC
Okul Tipi: Kampüs.

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS/Myrtle Beach; Atlantik Okyanusu boyunca uzanan tatil bölgesi Myrtel Plajı’na sadece 15 km uzaklıkta, Conway Coastal Carolina University’nin güzel kampüsünde yer alır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Myrtle Plajı: Myrtle Plajı, 90 km uzunluğundaki Grand Strand plajının tam ortasında yer alır. Bölgede Myrtle Plajı Yürüyüş Yolu, Family Kingdom Eğlence Parkı, Myrtle Waves Su Parkı, Carolina Opry ve birçok mağaza yer alır.

Brookgreen Gardens: 1930’larda dört eski pirinç tarlası arsasına kurulan Brookgreen Gardens, günümüzde Myrtle Plajı’nın en ünlü mekanlarındandır ve dünyanın en iyi Amerikan heykellerinin temsillerine sahiptir.

Ripley’s® Aquarium: 8.000 metrekarelik akvaryum, aile dostu Broadway’de Plaj kompleksinde yer alır ve su yaşamı besleme çiftliğinin de dahil olduğu birçok sualtı sergisine sahiptir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Baseball field, Basketball court(s), Cafeteria, Center is handicapped accessible, Classrooms are handicapped accessible, Computer center, Gymnasium, Health center, Library, Soccer field, Tennis court(s)

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player