Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Milwaukee, WI

ELS Language Centers - Milwaukee, WI
ELS Language Centers - Milwaukee, WI
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Milwaukee Wisconsin’in en büyük şehrinde, Merquett University kampüsünde bulunmaktadır. Büyük bir özel kolej olan Marquette her yıl ülkenin en iyi üniversiteleri arasında yer alır. Milwaukee; Michigan Gölü’nde yelkenli, rüzgar sörfü ve uçurtma sörfü; etnik yemekler ve kültürel festivaller; profesyonel sporlar; Milwaukee County Zoological Gardens’I da içeren bahçeler ve parklar; müzeler ve çeşitli restoranlar gibi çok çeşitli açık hava etkinliğine sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Bilgisayar merkezi Spor Salonu Futbol sahası Yüzme havuzu (kapalı) Tenis kortu (kortları) Sağlık merkezi Basketbol kortu (kortları) Kütüphane Raketbol/squash Kortları Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Konsept partiler, oyunlar, şehir turları, spor müsabakaları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA