Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Bowling Green, OH

ELS Language Centers - Bowling Green, OH
ELS Language Centers - Bowling Green, OH
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

Detroit Havaalanı'na yaklaşık bir saat uzaklıktaki Bowling Green State University'nin hareketli kampüsünde yer alır. Bu kampüste sanata yoğun bir ilgi vardır. Kampüs içinde yıl boyunca tiyatro, müzik, dijital sanatlar ve dans gibi çok çeşitli kültürel etkinlikler düzenlenir. 

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler:

BGSU Planetarium: 118 koltuklu halk bilim salonu olan Bowling Green State University Planetarium; BGSU öğrencilerine, çevre okullara ve kuzeybatı Ohio halkına hizmet verir. 12 metrelik kubbe altına yerleştirilmiş Minolta yıldız projektörü; Güneş, Ay, gezegenler ve 4,000'den fazla yıldızı kapsayan ve dünyanın her yerinden her an gözlemlenebilen gökyüzünü yansıtır.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player