Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Atlanta, GA

ELS Language Centers - Atlanta, GA
ELS Language Centers - Atlanta, GA
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı ortalama 15 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS Atlanta, şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta Southern Polytechnic State University (SPSU) kampüsünde yer almaktadır. Atlanta, özel bir tarihe sahip, farklı ve gelişen bir Güney kentidir. Atlanta; Savannah, Chattanooga ve Charleston gibi tatil merkezlerine hafta sonları arabayla gidilebilecek bir mesafede bulunur. ELS öğrencileri ayrıca CNN stüdyoları, World of Coca-Cola, Six Flags Amusement Park ve çeşitli spor etkinliklerine düzenlenen gezilerin tadını çıkarırlar. 78 hektarlık doğal orman alanı üzerine kurulan SPSU, 35 eyaletten ve 82 ülkeden birçok öğrenciyi kaydetmektedir. 1948’de kurulduğundan bu yana üniversite, lisans ve master programlarında sıradışı bir akademik ün kazanmıştır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Georgia Aquarium ziyareti, Buz pateni, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

Diğer "Atlanta" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player